Zondag 25 februari, 10.30 uur

Tweede zondag van de Veertigdagentijd
Voorgangers: Joke Mourits en Martin Meijer
Lectoren: Ger van Kalmthout, Rob van Grootel
Piano: Ronald Roosjen
Misintenties: Jan Bottema
Er is geen kinderwoorddienst 

Zondag 4 maart, 10.30 uur
Derde zondag van de Veertigdagentijd
Voorgangers: Janine Noten en Hyleco Nauta
Lectoren:
Orgel/piano: Reinier vd. Sandt
Misintenties: Kees Vermolen, Otger Meuwissen
Er is geen kinderwoorddienst

Zondag 11 maart, 10.30 uur
Vierde zondag van de Veertigdagentijd
Voorganger: André van Kempen
Lectoren:
Koor en Combo Harry’s Inspiration o.l.v. M. Tubbing
Misintenties: 
Er is kinderwoorddienst

Zondag 18 maart, 10.30 uur
Vijfde zondag van de Veertigdagentijd
Voorganger: pastor Annelies van den Boogaard
Lectoren:
Orgel/piano: Arie van Viegen
Misintenties: Riet van Luijn-Zegers, Kees Vermolen, Jacqueline en Rob Linnenbrink
Er is kinderwoorddienst; de palmpaasstokken worden gemaakt.

Zondag 25 maart, 10.30 uur
Palmzondag
Voorganger: pastor Gerard Weersink
Lectoren:
M.m.v. het Onze Lieve Vrouwekoor o.l.v. Arie Perk
Orgel/piano: Irina Boronjenkova
Misintenties: Riet van Luijn-Zegers, Dick en Margrit Kneepkens
Er is kinderwoorddienst; de palmpaasstokken worden weggebracht

Donderdag 29 maart, 19.30 uur
Witte Donderdag
Voorganger: pater Jan Stuyt s.j.
Lectoren:
M.m.v. het Onze Lieve Vrouwekoor o.l.v. Arie Perk
Orgel/piano: Irina Boronjenkova
Mistintenties:

Vrijdag 30 maart, 15.00 uur
Goede Vrijdag
Voorgangers: Janine Noten en Astrid Veldhuis

Vrijdag 30 maart, 19.30 uur
Goede Vrijdag
Voorgangers: pater Jan Stuyt s.j., Jan Ham en Hyleco Nauta
M.m.v. het Onze Lieve Vrouwekoor o.l.v. Arie Perk
Orgel/piano: Irina Boronjenkova

Zaterdag 31 maart, 22.00 uur
Paaswake
Voorganger: pater Jan Stuyt s.j.
Lectoren:
M.m.v. het Onze Lieve Vrouwekoor o.l.v. Arie Perk
Orgel/piano: Irina Boronjenkova
Misintenties: Kees Vermolen, Johannes van der Eng en Jeanne van der Eng-Liedmeier

Zondag 1 april, 10.30 uur
Eerste Paasdag; gezinsviering met Paasmusical
Voorgangers: pastore Annelies van den Boogaard en Frans-Willem van de Sande
M.m.v. het kinderkoor o.l.v. Elaine van Grootel
Piano: Arie van Viegen
Misintenties: Riet van Luijn-Zegers, Kees Vermolen

Maandag 2 april, 10.30 uur
Tweede Paasdag; oecumenische viering
Voorgangers: pastor Annelies van den Boogaard en mw. Lauk Spelberg
Lector:
Orgel/piano: Arie van Viegen
Misintenties: Dick en Margrit Kneepkens

Zondag 8 april, 10.30 uur
Tweede zondag van Pasen
Voorganger: priester Mauricio Meneses
Lectoren:
Piano: Ronald Roosjen
Misintenties: Johannes van der Eng en Jeanne van der Eng-Liedmeier, Jan Bottema

Zondag 15 april, 10.30 uur
Derde zondag van Pasen
Voorganger: Astrid Veldhuis
Lectoren:
Piano: Jan Willem Fijen
Misintenties: Kees Vermolen, Jacqueline en Rob Linnenbrink

Zondag 22 april, 10.30 uur
Vierde zondag van Pasen; Leerhuisviering
Voorganger: Astrid Veldhuis en werkgroep Leerhuis
M.m.v. het Onze Lieve Vrouwekoor o.l.v. Arie Perk
Orgel/piano: Irina Boronjenkova
Misintenties:

Zondag 29 april, 10.30 uur
Vijfde zondag van Pasen
Voorganger: pastor Annelies van den Boogaard
Lectoren:
Orgel/piano: Reinier van de Sandt
Misintenties: uit dankbaarheid bij een 80ste verjaardag

Zondag 6 mei, 10.30 uur
Zesde zondag van Pasen
Voorganger: pastor Gerard Weersink
Lectoren:
Piano: Jan Willem Fijen
Misintenties: Kees Vermolen

Donderdag 10 mei, 10.30 uur
Hemelvaart
Voorganger: pastor Frans Zwarts
Lectoren:
Orgel/piano: Reinier van de Sandt
Misintenties: Johannes van der Eng en Jeanne van der Eng-Liedmeier

Zondag 13 mei, 10.30 uur
Zevende zondag van Pasen
Voorganger: pastoor J. Skiba
Lectoren:
Orgel/piano: Arie van Viegen
Misintenties: Johannes van der Eng en Jeanne van der Eng-Liedmeier
Er is kinderwoorddienst; voorstellen Eerste Communicanten

Zondag 20 mei, 10.30 uur
Pinksteren
Oecumenische Openluchtviering bij het gemeentehuis
M.m.v. een projectkoor o.l.v. Ben Hak en de Brandweerharmonie

Maandag 21 mei: Geen viering!

Zondag 27 mei, 10.30 uur
H. Drie-eenheid
Voorgangers: Janine Noten en Jan Ham
Lectoren:
Orgel/piano: Arie van Viegen
Misintenties:

Zondag 3 juni, 10.30 uur
Meditatieve viering
Deze viering wordt verzorgd door de werkgroep Liturgie
Piano: Ronald Roosjen
Misintenties: Kees Vermolen

Zondag 10 juni, 10.30 uur; Eerste Communieviering
10e zondag door het jaar
Voorganger: pastoor J. Skiba
Lectoren: leden werkgroep Eerste Communie
M.m.v. het kinderkoor o.l.v. Elaine van Grootel
Piano: Arie van Viegen
Misintenties:

Zondag 17 juni, 10.30 uur
11e zondag door het jaar
Voorgangers: Astrid Veldhuis en Hyleco Nauta
Lectoren:
Piano: Jan Willem Fijen
Misintenties: Kees Vermolen, Jacqueine en Rob Linnenbrink

Zondag 24 juni, 10.30 uur
12e zondag door het jaar
Voorgangers: pastor Annelies van den Boogaard en Joke Mourits
Lectoren:
Orgel/piano: Arie van Viegen
Misintenties: