Activiteiten voor de komende weken:

Dinsdag 3 april              Tussentijdse Catechese          Project Jozef (1)
15.00 – 16.00 uur            kinderen groep 5                          Plaats: grote zaal

Donderdag 5 april          Godly Play                        Gelijkenis van de Goede Herder
08.30 – 10.15 uur            Groep 5A Theresiaschool              Plaats: Godly Play zolder

Zondag 8 april          Godly Play                        Gelijkenis van de Goede Herder
10.30 uur                        Viering kerk en school                   Plaats: Centrumkerk

Maandag 9 april        Godly Play                        Jezus en Bartiméus
09.00 - 09.45 uur           Groep 3A - 1                                  Plaats: Julianaschool
10.15 - 11.00 u              Groep 3A - 2                                  Plaats: Julianaschool

Maandag 9 april        Rondleiding en info             Godly Play verhaal
11.15 - 13.00 uur           Leerlingen 3 VWO Werkplaats        Plaats: Kerk

Dinsdag 10 april       Kinderkoor                       Voorbereiding viering 10 juni
15.00 - 16.00 u                                                                    Plaats: voorkamer pastorie

Dinsdag 10 april       Tussentijdse Catechese          Project Jozef (2)
15.00 - 16.00 uur           Kinderen groep 5                           Plaats: grote zaal

Dinsdag 10 april       Tussentijdse Catechese          Project NT
16.00 - 17.00 uur            Kinderen groep 7                          Plaats: Godly Play zolder

Donderdag 12 april    Godly Play                        Jezus en Bartiméus
08.30 - 10.15 uur          Groep 3A Theresiaschool               Plaats: Godly Play zolder

Vrijdag 13 april             Eerste Communie                Voorbereiding Eerste Communie
13.45 – 14.45 uur          groep 1                                          Plaats: voorkamer pastorie / zolder
15.15 – 16.15 uur          groep 2                                          Plaats: voorkamer pastorie / zolder      

Maandag 16 april      Godly Play                        Jezus en Bartiméus
09.00 - 09.45 uur           groep 3B - 1                                  Plaats: Julianaschool
10.15 - 11.00 uur           groep 3B - 2                                  Plaats: Julianaschool

Dinsdag 17 april       Kinderkoor                       Voorbereiding viering 10 juni
15.00 - 16.00 u                                                                    Plaats: voorkamer pastorie  

Dinsdag 17 april       Tussentijdse catechese          Project Jozef (3)
15.00 - 16.00 uur           Kinderen groep 5                           Plaats: grote zaal

Dinsdag 17 april       Tussentijdse catechese          Project NT
16.00 - 17.00 uur           Kinderen groep 7                          Plaats: Godly Play zolder

Donderdag 19 april    Godly Play                        Jezus en Bartiméus
08.30 - 10.15 uur          Groep 3B Theresiaschool                Plaats: Godly Play zolder

Vrijdag 20 april        Eerste Communie                 Voorbereiding Eerste Communie
13.45 - 14.45 uur          groep 1                                           Plaats: voorkamer pastorie / zolder
15.15 - 16.15 uur          groep 2                                           Plaats: voorkamer pastorie / zolder

Maandag 23 april     Godly Play                         Communie
09.45 - 10.00 uur         groep 4A - 1                                    Plaats: Julianaschool
10.15 - 11.00 uur         groep 4A - 2                                    Plaats: Julianaschool

Dinsdag 24 april      Kinderkoor                        Voorbereiding 10 juni
15.00 - 16.00 uur                                                                Plaats: grote zaal

Meivakantie

Donderdag 17 mei   Godly Play                        Presentatie Eerste Communie
08.30 - 09.30 uur     Groep 4B (hele groep)                    Plaats: Kerk

Dinsdag 22 mei      Kinderkoor                       Voorbereiding viering 10 juni
15.00 - 16.00 u           met communicanten                      Plaats: Kerk

Donderdag 24 mei   Godly Play                        Het verhaal van Pinksteren
08.30 - 09.15 u           Groep 5A - 1 Theresiaschool          Plaats: Godly Play zolder
09.30 - 10.15 u           Groep 5A - 2 Theresiaschool          Plaats: Godly Play zolder